EUROFLUID-HYDRAULIK CR, s. r. o.
Registrace | Zapomenuté heslo
CZ EN DE
Eurofluid / Katalog / Agregáty HAWE, OMT / Agregáty HAWE / FP, FPW
Kategorie
    - HK, HKF
    - HKL, HKLW
    - HC, HCW
    - FP, FPW
    - R, RZ
    - KA, KAW
Firma

Firma EUROFLUID-HYDRAULIK je Vaším spolehlivým partnerem při vývoji, konstrukci a stavbě hydraulických obvodů a agregátů, jakož diagnostice závad na Vašich hydraulických zařízeních. Specialisté firmy EUROFLUID-HYDRAULIK jsou Vám k dispozici jak v České republice, tak řadě dalších zemí střední a východní Evropy díky síti partnerů v jednotlivých zemích.

Kontakt

Telefon: 313 531 016

E-mail: e-shop@eurofluid.cz

Dotaz na prodejce

Tabulkové zobrazení
Nacházíte se: Celý katalog / Agregáty HAWE, OMT / Agregáty HAWE / FP, FPW

FP, FPW

Katalogové kompaktní hydraulické agregáty FP, FPW vyrábí a dodává německá firma HAWE SE z Mnichova. Tyto agregáty jsou vhodné pro tyto druhy provozu. - Pro krátkodobý provoz (S2) - Pro vypínací provoz (S3) Tyto hydraulické agregáty nacházejí zpravidla užití při stavbě obráběcích strojů ale i všude jinde tam, kde je třeba šetřit místem, energií a být vstřícný k životnímu prostředí.

Bohužel, Vašemu požadavku neodpovídá žádné zboží v našem katalogu nebo je toto zboží určeno pouze pro uživatele s jiným oprávněním.

Homepage | Sitemap | Slovník pojmů

Nákup, prodej, návrh a výroba hydraulických systémů 

 Upozornění:

Veškeré informace poskytované firmou EUROFLUID-HYDRAULIK, jejími zaměstnanci a distribučními partnery jsou určeny uživatelům s odbornými znalostmi. Uživatel je povinen na základě svých znalostí, realizovaných funkčních postupů a bezpečnostních požadavků zkontrolovat vhodnost vybraných produktů.

LOGO TÜV SÜD

MajorShop