EUROFLUID-HYDRAULIK CR, s. r. o.
Registrace | Zapomenuté heslo
CZ EN DE
Eurofluid / Články / Aktuality / Nová řada kompaktních agregátů INKA
Kategorie
Firma

Firma EUROFLUID-HYDRAULIK je Vaším spolehlivým partnerem při vývoji, konstrukci a stavbě hydraulických obvodů a agregátů, jakož diagnostice závad na Vašich hydraulických zařízeních. Specialisté firmy EUROFLUID-HYDRAULIK jsou Vám k dispozici jak v České republice, tak řadě dalších zemí střední a východní Evropy díky síti partnerů v jednotlivých zemích.

Kontakt

Telefon: 313 531 016

E-mail: e-shop@eurofluid.cz

Dotaz na prodejce

Nová řada kompaktních agregátů INKA

15. května 2023

Dobrý den, od letošního roku se naše nabídka kompaktních agregátů rozšířila o moderní kompaktní agregáty INKA.

Kompaktní hydraulický agregát typu INKA se skládá z nádrže, integrovaného motoru a radiálního pístového čerpadla nebo zubového čerpadla přímo připojeného k hřídeli motoru. Přímo namontovaný elektronický komunikační box s integrovaným operačním systémem v reálném čase umožňuje zaznamenat a vizualizovat provozní stav. Naměřené hodnoty integrovaného multisnímače (včetně otáček motoru) lze přes standardizovaná rozhraní předávat do nadřazeného řízení stroje a tam zpracovávat.

Provozní tlaky dle provedení čerpadla až 700 bar.

 

Homepage | Sitemap | Slovník pojmů

Nákup, prodej, návrh a výroba hydraulických systémů 

 Upozornění:

Veškeré informace poskytované firmou EUROFLUID-HYDRAULIK, jejími zaměstnanci a distribučními partnery jsou určeny uživatelům s odbornými znalostmi. Uživatel je povinen na základě svých znalostí, realizovaných funkčních postupů a bezpečnostních požadavků zkontrolovat vhodnost vybraných produktů.

LOGO TÜV SÜD

MajorShop