EUROFLUID-HYDRAULIK CR, s. r. o.
Registrace | Zapomenuté heslo
CZ EN DE
Eurofluid / Profil společnosti
Kategorie
Firma

Firma EUROFLUID-HYDRAULIK je Vaším spolehlivým partnerem při vývoji, konstrukci a stavbě hydraulických obvodů a agregátů, jakož diagnostice závad na Vašich hydraulických zařízeních. Specialisté firmy EUROFLUID-HYDRAULIK jsou Vám k dispozici jak v České republice, tak řadě dalších zemí střední a východní Evropy díky síti partnerů v jednotlivých zemích.

Kontakt

Telefon: 313 531 016

E-mail: e-shop@eurofluid.cz

Dotaz na prodejce

Profil společnosti

      Firma-EUROFLUID

Z HISTORIE FIRMY

Firma EUROFLUID-HYDRAULIK ČR, s. r. o., byla založena v době transformace českého hospodářství na podzim roku 1995 jako dceřiná firma skupiny EUROFLUID-HYDRAULIK GmbH. Firma započala svoji činnost jako obchodní firma nabízející široký sortiment hydraulických přístrojů a standardních kompaktních agregátů, jak pro stacionární, tak mobilní techniku. Firma se postupně rozrůstala, jak co se týče personálu, tak co se týká vybavení, skladových zásob ale také výpočetní techniky. Tento růst umožnil firmě rozšířit svou nabídku též o inženýrskou činnost a výrobu hydraulických agregátů. Dnes pracuje ve firmě šest pracovníků, z toho dva vývojoví konstruktéři a dva prodejci. Na sklonku roku 2003 firma přesídlila do nové moderní a větší budovy, která umožnila zdokonalit technické i funkční zázemí firmy. Od 1.8.2013 jsme též distributory produktů OLAER.

Od 1.2.2020 jsme se přestěhovali do vlastní nové provozovny na adrese : Nový Dvůr, 270 01 Kněževes

   

 

 

Od počátku své činnosti se firma snaží nabízet komplexní technická řešení v oblasti návrhu hydraulických obvodů pro obráběcí stroje, lisy, jeřáby, stroje na těžbu dřeva, traktory, čerpadla na beton, zdvihací techniku, stavební průmysl, zemědělské stroje, komunální techniku, silniční techniku a další obory. Tato činnost je významně podpořena širokou škálou produktů našich partnerů, jejichž výčet je uveden v sekci partneři a firma se tak může soustředit na tvorbu aplikací, jejichž ukázky naleznete v sekci „vlastní výrobky“ a naplňovat tak svoji ideu nabízet zákazníkům nákup kompletního obvodu či zařízení pod jednou střechou.

Věříme, že díky našemu zdatnému personálu s dlouholetými praktickými zkušenostmi v oboru a korektnímu jednání se i vy rádi stanete našimi spokojenými zákazníky. Budeme potěšeni, pokud se při řešení jakéhokoliv problému v oboru hydrauliky na nás s důvěrou obrátíte.

 

Na úspěšnou spolupráci s Vámi se za firmu EUROFLUID-HYDRAULIK ČR, s. r. o., na Vás těší

Ing. Martin Hvězda
Jednatel

Homepage | Sitemap | Slovník pojmů

Nákup, prodej, návrh a výroba hydraulických systémů 

 Upozornění:

Veškeré informace poskytované firmou EUROFLUID-HYDRAULIK, jejími zaměstnanci a distribučními partnery jsou určeny uživatelům s odbornými znalostmi. Uživatel je povinen na základě svých znalostí, realizovaných funkčních postupů a bezpečnostních požadavků zkontrolovat vhodnost vybraných produktů.

LOGO TÜV SÜD

MajorShop