EUROFLUID-HYDRAULIK CR, s. r. o.
Registrace | Zapomenuté heslo
CZ EN DE
Eurofluid / Podle výrobce / Podle výrobce-HAWE
Kategorie
Firma

Firma EUROFLUID-HYDRAULIK je Vaším spolehlivým partnerem při vývoji, konstrukci a stavbě hydraulických obvodů a agregátů, jakož diagnostice závad na Vašich hydraulických zařízeních. Specialisté firmy EUROFLUID-HYDRAULIK jsou Vám k dispozici jak v České republice, tak řadě dalších zemí střední a východní Evropy díky síti partnerů v jednotlivých zemích.

Kontakt

Telefon: 313 531 016

E-mail: e-shop@eurofluid.cz

Dotaz na prodejce

Podle výrobce-HAWE

 

 

„HAWE Hydraulik SE“ byla založena v roce 1949 v Mnichově, tehdy pod názvem „Heilmeier & Weinlein Fabrik für Oelhydraulik GmbH & Co. KG“. Inovativní myšlenky, vysoká kvalita výrobků a velké nadšení se staly základem neustálého růstu a rozvoje podniku, který dnes zaměstnává už více než 2000 lidí. S distribuční sítí vlastních kanceláří v Německu a více než 30 distribučními partnery v dalších zemích (mezi nimi i 13 vlastními dceřinými společnostmi) je HAWE Hydraulik zastoupena na trzích celého světa.

Sortiment výrobků se přitom stále rozšiřuje. Vedle „klasických ventilů“, např. přepouštěcích, nabízíme celou řadu zařízení pro speciální oblasti použití, např. plnicí ventily, zvedací/spouštěcí ventily atd. Základními vlastnostmi konstrukce všech výrobků HAWE je použití oceli na všech tlakem namáhaných částech a důsledná aplikace stavebnicového principu. Kvalita pro nás stojí při výrobě a montáži na prvním místě, a tak pro nás byla samozřejmostí i certifikace podle ISO 9001:2000.

 

 

 Předkládaný katalog Vám poskytne první náhled a systematický přehled nejdůležitějších vlastností bohaté škály čerpadel, ventilů a dalších zařízení firmy HAWE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Homepage | Sitemap | Slovník pojmů

Nákup, prodej, návrh a výroba hydraulických systémů 

 Upozornění:

Veškeré informace poskytované firmou EUROFLUID-HYDRAULIK, jejími zaměstnanci a distribučními partnery jsou určeny uživatelům s odbornými znalostmi. Uživatel je povinen na základě svých znalostí, realizovaných funkčních postupů a bezpečnostních požadavků zkontrolovat vhodnost vybraných produktů.

LOGO TÜV SÜD

MajorShop