EUROFLUID-HYDRAULIK CR, s. r. o.
Registrace | Zapomenuté heslo
CZ EN DE
Eurofluid / Podle výrobce / Podle výrobce-M+S
Kategorie
Firma

Firma EUROFLUID-HYDRAULIK je Vaším spolehlivým partnerem při vývoji, konstrukci a stavbě hydraulických obvodů a agregátů, jakož diagnostice závad na Vašich hydraulických zařízeních. Specialisté firmy EUROFLUID-HYDRAULIK jsou Vám k dispozici jak v České republice, tak řadě dalších zemí střední a východní Evropy díky síti partnerů v jednotlivých zemích.

Kontakt

Telefon: 313 531 016

E-mail: e-shop@eurofluid.cz

Dotaz na prodejce

Podle výrobce-M+S

M+S HYDRAULIC Ltd.

 

HISTORIE


"M + S hydraulic" byla založena jako státní podnik v roce 1963, působící jako servis ve stavebnictví -. Těžební stroje, buldozery a autojeřáby.

O rok později začala společnost vyrábět lisy pro kabelové boty. V roce 1966 zahájila výrobu nakladačů a hydraulické systémy pro bytovou výstavbu.

Kritickým bodem je rok 1972 - firma se specializuje jen na hydraulická zařízení. V prosinci 1976 se začaly vyrábět hydrostatické řídící jednotky, a to prostřednictvím nákupu licence od společnosti "Zahnradfabrik" -
Německo pro použití na vozidlech s nízkými rychlostmi, vysokozdvižné vozíky, traktory a kombajny maximum 60  km / h. Rok 1981 je výchozím bodem pro výrobu planetových hydromotorů s nízkými otáčkami a vysokým točivým momentem - licence, koupená od společnosti "Danfoss" - Dánsko.

Navíc, "M + S hydraulic" rozvíjí mnoho nových typů pro všechny své hlavní produkty a firma se stala jedním z největších výrobců hydraulických motorů na celém světě.

 

M+S Hydraulic -firma
 Katalogové listy výrobků firmy  
 Katalog hydromotorů s šoupátkovým rozvodem  

Hydromotory se šoupátkovým rozvodem plně kompatibilní s hydromotory Danfoss, Parker, Eaton a pod. Tyto pomaluběžné hydromotory firmy M+S Hydraulic nacházejí uplatnění zejména jako pohony u silniční, lesní, zemědělské, stavební a komunální techniky

 Katalog motorů s radiálním rozvodem  

 Katalog kolových motorů, motorů s brzdou   

 Katalog servořízení  

 Katalog brzd a ventilových bloků  

  

Homepage | Sitemap | Slovník pojmů

Nákup, prodej, návrh a výroba hydraulických systémů 

 Upozornění:

Veškeré informace poskytované firmou EUROFLUID-HYDRAULIK, jejími zaměstnanci a distribučními partnery jsou určeny uživatelům s odbornými znalostmi. Uživatel je povinen na základě svých znalostí, realizovaných funkčních postupů a bezpečnostních požadavků zkontrolovat vhodnost vybraných produktů.

LOGO TÜV SÜD

MajorShop